‘Ç’të pëlqen te Ermali që e mban akoma?’, Ami i mbyll gojën Albërie Hadërgjonajt

E ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin”, Ami i është përgjigjur disa p yetjeve në F acebook të bëra nga fansat, por mes tyre edhe këngëtares së njohur Albërie Hadërgjonaj.

“Çfarë të pëlqen te Ermali që po e mban kaq gjatë?”, ishte pyetja e Albëries.

“Në fa kt mua më duket shumë shk urt”, u përgjigj Ami. “Po Albëria ngaqë është vetë e nd arë nga burri, do t’i nd ajë dhe të tjerët, që të mbajë sa më shumë njerëz tek klubi Gratë e d ivorcuara”, tha Ermali.

Be the first to comment on "‘Ç’të pëlqen te Ermali që e mban akoma?’, Ami i mbyll gojën Albërie Hadërgjonajt"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*